Hizmetlerimiz

OCCO, otomotiv sektöründe dijitalleşmeyi ve yenilikçi fikirleri odağına alarak ürün ve hizmetler geliştirmektedir. Kredi, ekspertiz, sigorta, yazılım alanlarında çözümler üretmektedir.

Siz aracınızı beğenin kredinizi bir tıkla hazırlayalım!

Türkiye’nin neresinde olursanız olun beğendiğiniz araç için ihtiyacınız olan krediyi, anlaşmalı finans kuruluşlarımız aracılığı ile OCCO ailesi olarak 30 dakikada hazırlayalım!

Türkiye’nin en teknolojik ve modern ekspertiz firması OCCO Ekspertiz ikinci el araç alım-satım işlemlerinde alıcı ve satıcıların bir araya gelerek uzmanından görüş alıp araçla ilgili anlaşabilecekleri, pazarlık yapabilecekleri, araca dair her detayı danışabilecekleri bir ortam sunuyor.

Artık araç stoğunuzu takip etmek, kredilendirmek ve diğer pazaryerleri ile ilişkilendirmek tek bir panelden mümkün.

Otomobil bayi ve galericilerin, araç alım - satım işlemlerinde tüm süreçlerini verimli yönetmesini sağlayan dijital platform yazılımıdır. Platform içerisinde stok yönetiminin yanı sıra ihtiyaçlara yönelik; Araç satış platformu, Kredi işlemleri, Tramer sorgulama, Sigorta teklifi alma, E-fatura işlemleri, Aramızda işlemleri, Toplu SMS gibi Pazarlama hizmetlerinin hepsi tek bir çatı altında toplanmıştır...